Увага! Зміни у тарифних планах

Дякуємо Вам за те, що користуєтеся послугами компанії «ІНФОБАЙТ».
Ваш вибір має для нас велике значення, і саме тому, наша команда завжди працює над удосконаленням надання високоякісних послуг.


Підвищення тарифів – вимушений захід, пов’язаний із значною зміною собівартості закупівлі обладнання, що забезпечує якісне функціонування доступу до мережі Інтернет та її модернізації, щорічним зростанням обсягів мультимедійного відео- та аудио- контенту, кількості онлайн сервісів та програм, чутливих до затримок та швидкості передачі даних, а також ваших вимог до них.

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 вересня 2020р.
відбудуться зміна тарифних планів у населених пунктах:


Тлумацький район с.Гостів
Богородчанський район с.Бабче
Надвірнянський район с.Гвізд, с.Молодкыв
Безлімітний тарифний план BASE-50M | 200грн. | швидкість до 50мб/с
 Безлімітний тарифний план MAX-100M | 250грн. | швидкість до 100мб/с


Тлумацький район с.Остриня, с.Олешів:
Тисменицький район
с.Клубівці,с.Вільшаниця,с.Милування,с.Рошнів,с.Стриганці,с.Довге:
Безлімітний тарифний план PON-50MB/S | 180грн. | швидкість до 50мб/с
 Безлімітний тарифний план PON-100MB/S | 220грн.| швидкість до 100мб/с


Для всіх абонентів мережі Інфобайт

Послуга ПРИЗУПИНЕННЯ | 30 грн./міс.
Послуга призупинення нараховується в автоматичному режимі при відсутності оплати згідно місячного тарифного плану при цьому резервується абонентський порт для подальшого користування послугами в мережі Інфобайт. (Місячна вартість обслуговування лінії). Та включає можливість користування послугою (Очікуваний платіж 5 днів | 0грн.) що дає змогу користуватись послугами Інтернет протягом 5 днів на місяць активувавши її в інтерактивному меню за телефоном 098-600-1000 коли Вам потрібно.

У кого підключена послуга «Регулярний платіж» від ПриватБанк просимо відкоригувати суму згідно нового тарифного плану звернувшись на гарячу лінію приватбанк 3700 !


Телебачення від партнерів ТОВ “Інтернет телебачення” та “Омега-ТВ”
до 200 телеканалів від 0 грн. Детальніше http://itv.if.uaВідповідно до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, тарифи на послуги встановлюються операторами, провайдерами самостійно, крім тих, що згідно із Законом України “Про телекомунікації” підлягають державному регулюванню. У межах різних тарифних планів залежно від переліку (пакету) та обсягу послуг можуть встановлюватися різні тарифи на однакові послуги. Відповідно до умов договору, про зміну тарифів Абонент повідомляється шляхом розміщення на інтернет-сайті Провайдера http://infobyte.com.ua відповідного повідомлення та/або телефоном.

Сподіваємось на Ваше розуміння.