УВАГА! ЗМІНИ У ТАРИФАХ НА ІНТЕРНЕТ З 01.02.2022р.

Дякуємо Вам за те, що користуєтеся послугами компанії «ІНФОБАЙТ».
Ваш вибір має для нас велике значення, і саме тому, наша команда завжди працює над удосконаленням надання високоякісних послуг.

Підвищення тарифів – вимушений захід, пов’язаний із збільшенням собівартості послуг, вартості доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики, зростанням цін на обладнання та матеріали, необхідні для стабільної роботи мережі та її модернізації, збільшенням мінімальної заробітної плати, підвищення вартості мережевого ресурсу та зміни цінової політики кон’юнктури ринку подібних послуг, щорічним зростанням обсягів мультимедійного відео- та аудио- контенту, кількості онлайн сервісів та програм, чутливих до затримок та швидкості передачі даних, а також ваших вимог до них. Щоб забезпечувати якісні послуги, ми змушені переглянути тарифні плани та змінити їх на актуальні.

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 лютого 2022р.
актуальні тарифні плани:


Безлімітний тарифний план Базовий | 200грн. | швидкість до 100мб/с
Безлімітний тарифний план Максимум | 300грн. | швидкість до 300мб/с


Послуга ПРИЗУПИНЕННЯ | 30 грн./міс.

Послуга призупинення нараховується в автоматичному режимі при відсутності оплати згідно місячного тарифного плану при цьому резервується абонентський порт для подальшого користування послугами в мережі Інфобайт. (Місячна вартість обслуговування лінії). Та включає можливість користування послугою (Очікуваний платіж 5 днів | 0грн.) що дає змогу користуватись послугами Інтернет протягом 5 днів на місяць активувавши її в інтерактивному меню за телефоном 098-600-1000 коли Вам потрібно.

Дані тарифи дійсні до 31.12.2022р.

Просимо врахувати зміну вартості тарифів при поповненні рахунку і дякуємо за розуміння!


Телебачення від партнерів ТОВ “Інтернет телебачення” та “Омега-ТВ”
до 195 телеканалів від 0 грн. Детальніше http://itv.if.ua


Відповідно до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, тарифи на послуги встановлюються операторами, провайдерами самостійно, крім тих, що згідно із Законом України “Про телекомунікації” підлягають державному регулюванню. У межах різних тарифних планів залежно від переліку (пакету) та обсягу послуг можуть встановлюватися різні тарифи на однакові послуги. Відповідно до умов договору, про зміну тарифів Абонент повідомляється шляхом розміщення на інтернет-сайті Провайдера http://infobyte.com.ua відповідного повідомлення та/або телефоном.

Сподіваємось на Ваше розуміння.